P1

 

خوابگاه نیلوفر

این ساختمان در سال 1375 در دو طبقه با زیر بنایی بالغ بر 1200 متر مربع ساخته شد. این خوابگاه با 23 اتاق قابلیت پذیرش 200نفر را در قالب گروه های دانش آموزی و سایر میهمانان عزیز را دارد. حمام، سرویس دستشویی و آشپزخانه مشترک در داخل سالن تعبیه گردیده است.

 

P2خوابگاه شقایق

ساختمان خوابگاه شقایق در سال 1391 در یک طبقه با زیربنایی بالغ بر 686 متر مربع با 16 اتاق قابلیت پذیرش 160 نفر را در قالب گروه های دانش آموزی و سایر میهمانان عزیز را دارد. از امکانات این خوابگاه می توان به تخت، تلویزیون و یخچال اختصاصی هر اتاق اشاره نمود. حمام، سرویس دستشویی و آشپزخانه مشترک در داخل سالن تعبیه گردیده است.

 

P3

 

میادین ورزشی

زمین چمن طبیعی اردوگاه با مساحت 1000 متر مربع دارای استانداردهای لازم مکانی مناسب جهت برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزی و تیم های باشگاهی می باشد.

 

P4

 

رصدخانه

رصدخانه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1388 بازیربنایی بالغ بر 750 متر مربع در 3 طبقه احداث گردید. این مجموعه علاوه بر امکان رصد اجرام آسمانی دارای کتابخانه، سالن آمفی تئاتر با گنجایش 80 نفر مجهز به سیستم صوتی، سرمایشی و گرمایشی لازم می باشد.

 

P5

 

سالن های غذا خوری

سلف سرویس مرکزی اردوگاه در فضایی کاملا بهداشتی با امکانات لازم جهت طبخ و توزیع غذا آماده پذیرایی از اردوهای دانش آموزی و مهمانان گرامی با ظرفیت 700 نفر بصورت همزمان و 2000 نفر در بازه زمانی مشخص می باشد.

 

P6

 

تالار آئینه

این سالن عذا خوری با ظرفیت پذیرش 350 نفر دارای سکوی برگزاری مراسمات، سیستم صوتی مجهز، قابلیت برگزاری همایش ها و جلسات مختلف را دارد.

 

 

P7

 

سالن آمفی تئاتر سیمرغ

این سالن با گنجایش 160 نفر مکانی مناسب جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و همایش ها می باشد. سیستم صوتی و ویدئو دیتا از امکانات جانبی آن است. قرار گرفتن این سالن در محوطه باغ مرکزی باعث شده تا هوایی مطبوع و محیطی دلنشین را ایجاد نماید.

 

P8

 

کمپ های تابستانی

این کمپ ها به تعداد 47 باب قابلیت پذیرش 700 نفر را در قالب اردوهای دانش آموزی در فصول گرم سال را دارد.

 

 

P9

 

چادرهای تابستانی

این چادرها در فضایی سرسبز و دلنشین به تعداد 177 مورد قابلیت پذیرش 1770 نفر را  در قالب اردوهای دانش آموزی در فصول گرم سال را دارد.

 

 

P10

 

فرودگاه

این فرودگاه در زمینی به مساحت 286 هکتار در سال 1371 جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و آموزش خلبانی علاقمندان احداث گردید. از قابلیت های مهم آن می توان به پرواز انواع هواپیماهای فوق سبک یک موتوره و گلایدر اشاره کرد.

 

 

p12

 

مهمانسرا

 این ساختمان با زیربنایی بالغ بر 1230 متر مربع در سال 1370 در دو طبقه احداث گردید. 6 سوئیت و 10 اتاق با امکانات یخچال، تلویزیون و تخت از امکانات جانبی آن می باشد.

 

 

p13

 

سالن ویژه

سالن غذاخوری ویژه با ظرفیت اسمی 100 نفر بصورت همزمان جنب سلف سرویس مرکزی جهت پذیرایی از میهمانان و مسئولین آماده ارائه خدمات می باشد.

 

 

p14

 

زمین ورزشی آسفالت

به موازات زمین چمن طبیعی، زمین های ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال و تنیس روی میز در 4 مکان مجزا جهت علاقمندان به رشته های وجود دارد.

 

 

p11

 

سالن کنفرانس

این سالن واقع در ساختمان مهمانسرای اردوگاه با ظرفیت 50 نفر دارای سیستم صوتی منحصر به فرد، دیتا پرژکتور، امکانات سرمایشی و گرمایشی و مجهز به اینترنت wireless می باشد.

 

 

 

استخر شنا

این استخر به مساحت 5000 متر مربع در اردوگاه شماره 2 به عنوان یکی از بزرگترین استخرهای شنا در سطح کشور در فصول بهار و تابستان پذیرای دانش آموزان و میهمانان گرامی می باشد. از امکانات جانبی آن می توان به سیستم کلرزنی مکانیزه، تصفیه آب، رختکن، دوش، سرویس های بهداشتی و فروشگاه اشاره نمود.

 

Please publish modules in offcanvas position.